Android tarafında hızlı şarj furyası, uygun fiyata 100W hızlı şarj

Realme‘nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu GT Neo 6 SE, Çin’de yakın zamanda piyasaya sürülecek. Son zamanlarda cihaz, çeşitli sertifikasyon sitelerinde görüldü ve bu da bize telefon hakkında bazı ipuçları verdi. GT Neo 6 SE olarak tahmin edilen RMX3850 model numaralı bu cihaz, 100W kablolu şarj desteğine sahip olacak şekilde tasarlanmış bir SUPERVOOC şarj cihazı kullanacak. 5G bağlantı desteği de sunacak olan bu telefon, daha fazla teknik özellik açısından henüz detaylandırılmadı.

Realme tarafından doğrulanan bir diğer önemli bilgi ise telefonun, Snapdragon 7+ Gen 3 yonga setiyle güçlendirileceği yönünde. Bu yeni yonga setinin, 2.9 GHz hızında çalışan Cortex-X4, 2.6 GHz hızında dört Cortex-A720 ve 1.9 GHz hızında üç Cortex-A520 çekirdeğine sahip bir yapılandırma ile gelmesi bekleniyor. Grafik işlemleri içinse Adreno 732 GPU birimi tercih edilmiş.

Android tarafında hızlı şarj furyası, uygun fiyata 100W hızlı şarj

Telefonun tasarımına dair çeşitli şemalar da internete sızdırıldı ve bu tasarımlar, cihazın önceki modeliyle benzer çizgilere sahip olduğunu gösteriyor. Cihazın, 8T LTPO AMOLED ekrana ve 100W şarj desteğine sahip 5500mAh kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapacağı söyleniyor.

Realme aynı zamanda GT Neo 6 üzerinde de çalışıyor ve bu modelin Snapdragon 8s Gen 3 yonga setiyle donatılacağı iddia ediliyor. GT Neo 6 serisine dair daha fazla bilginin, önümüzdeki günlerde ortaya çıkması ve Realme’nin bu cihazların lansman tarihlerini yakında duyurması bekleniyor. Bu yeni modeller, teknoloji meraklıları tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve yeni özellikleri, performans iyileştirmeleri ile pazarda kendine sağlam bir yer edinmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x